Tablica Classic 150x100 cm, lakierowana, magnetyczna, suchościeralna Zobacz większe

Tablica Classic 150x100 cm, lakierowana, magnetyczna, suchościeralna

VCNOBTZCLASM15L

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

652,00 zł brutto

Więcej informacji

Z nowoczesną aluminiową ramą i najlepszej jakości lakierowaną stalową powierzchnią magnetyczna tablica suchościeralna Nobo Classic o wymiarach 1000 x 1500 mm jest elegancka i jednocześnie solidna.
Ta kompaktowa, magnetyczna i jednocześnie suchościeralna tablica idealnie nadaje się dla indywidualnych stanowisk pracy lub nieformalnych miejsc odpoczynku w ruchliwych biurach i innych zakładach pracy. Wydruki można przypinać do tablicy za pomocą magnesów, można też ręcznie zapisywać na niej notatki, używając w tym celu markerów sucho ścieralnych lub komunikować się za pomocą obydwu tych metod jednocześnie.

Elegancka
Aluminiowa rama o szerokości jednego cala (25,4 mm) ma elegancko zaokrąglony kształt, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Prosty i nowoczesny kształt emanuje jakością i podkreśla profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Wytrzymała
Anodowana albuminowa rama jest wytrzymała na codzienne użytkowanie i zachowuje świetny wygląd. Stalowa magnetyczna powierzchnia tablicy Nobo Classic jest odporna na zadrapania i odpryski, dlatego idealnie nadaje się do częstego użytku. 10-letnia gwarancja na powierzchnię tablicy (z zastrzeżeniem normalnego użytkowania) zapewnia, że tablicę wykonano w sposób zapewniający dużą trwałość, jej zakup jest więc całkowicie bezpieczny.

Wszechstronna
Magnetyczna tablica Nobo Classic doskonale sprawdzi się w biurach i firmach, gdzie ważne informacje wymagają częstej i szybkiej aktualizacji. Dzięki wymiarom 1000 x 1500 mm masz dużo miejsca, aby zapisać informacje, wywiesić cele do zrealizowania w ciągu dnia lub wskazać kluczowe zagadnienia za pomocą notatek na papierze i odręcznych zapisków.

Prosta w obsłudze
Natychmiast po rozpakowaniu możesz rozpocząć instalację tablicy Nobo Classic, która jest całkowicie zmontowana. Kierując się dostarczonymi w zestawie instrukcjami jedna osoba może łatwo i bezpiecznie zawiesić tablicę za pomocą uchwytu ściennego. Formowane osłony na narożniki skrywają mocowania ścienne, a ich eleganckie czarne wykończenie pasuje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

  • Akcesoria w zestawie:

    Dwa komplety narożników (szare i niebieskie)

  • Magnetyczna (tablice): Tak
  • Matowa (tablice): Nie
  • Powierzchnia (tablice): Lakierowana
  • Rodzaj tablicy: Klasyczna
  • Suchościeralna (tablice): Tak
  • Wymiary (tablice): 150 x 100 cm