GV62 7RD-1890XPL nOS/i5-7300/8/1T/GTX 1050/15.6

RNMSIRG5IEN0001

Nowy produkt

18 048,00 zł brutto

Więcej informacji

Najlepsza platforma gamingowa

Bądź gotowy do gry z GeForce GTX.


GeForce GTX charakteryzuje się najwyższą wydajnością i dostarcza najbardziej zaawansowane technologie gamingowe (NVIDIA GameWorks) oraz zapewnia najlepszy ekosystem do gier (GeForce Experience).

Pokaż swoim wrogom jak można dominować w grach, za sprawą nowych, rewolucyjnych procesorów graficznych, które przekształcą twoją mobilną platformę w elegancką, lśniącą i potężną broń w grach. Przeznaczone do urządzeń mobilnych karty graficzne z serii GeForce GTX 10, wykorzystujące przełomową architekturę NVIDIA Pascal, są w stanie zapewnić graczom niezrównaną wydajność energetyczną i technologie gamingowe, które bez problemu pozwalają zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości, niezależnie od tego gdzie i w jaką grę VR grasz.

Wydajność
Procesory graficzne z rodziny GeForce GTX 10 są trzy razy bardziej wydajne w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Zbudowano je wykorzystując ultraszybkie tranzystory FinFET i najnowsze technologie pamięci o dużej przepustowości. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi funkcji zaimplementowanych w bibliotekach graficznych DirectX 12, możliwe stało się dostarczenie graczom najszybszych, generujących płynny obraz i jednocześnie wyjątkowych gamingowych notebooków.

Najnowsze technologie gamingowe
Innowacyjne procesory graficzne zostały skonstruowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, włączając w to urządzenia VR, ekrany o ultra-wysokiej rozdzielczości oraz systemy wielomonitorowe. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks , nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo rewolucyjna funkcja NVIDIA Ansel pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu w grach i oglądanie ich w technologii VR.

Głębokość:260 mm
Liczba dostępnych gniazd pamięci:1
Liczba obsadzonych gniazd pamięci:1
Maks. wielkość pamięci:32 GB
Model:

GV62 7RD

Pojemność baterii:41 Wh
Pojemność dysku (notki):1 TB
Pozostałe informacje o procesorze:

Intel Core i5-7300HQ

Szerokość:383 mm
Taktowanie procesora:2.5 GHz
Taktowanie procesora (Boost):3.5 GHz
Waga:2.2 kg
Wielkość pamięci VRAM:4 GB
Wysokość:29 mm
Zainstalowana pamięć RAM:8 GB