iMac 27 5K/i5 3.3GHz/8GB /2TBFusion/Rad R9M395 2G Zobacz większe

iMac 27 5K/i5 3.3GHz/8GB /2TBFusion/Rad R9M395 2G

RDAPPEI4IEMK482

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

10 056,00 zł brutto

Więcej informacji

Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Zupełnie nowy, 21,5-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 4K jest wierny tej koncepcji. Podobnie jak rewolucyjny 27-calowy model 5K, jakością wyświetlanego obrazu gasi wszystko wokół. Dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.

Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, nasi inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która na krawędziach ma tylko 5 mm grubości, a wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.W pamięci masowej liczy się pojemność. Ale także szybkość i wydajność. Fusion Drive ma wszystko, i to w najlepszym wydaniu. Jest inteligentną pamięcią masową, która integruje szybką technologię flash z pojemnym dyskiem twardym. Często używane aplikacje, dokumenty i zdjęcia pozostają w szybszej pamięci, a te rzadziej używane są przenoszone na dysk twardy. W miarę jak system będzie poznawał Twoje zwyczaje, zauważysz szybsze uruchamianie aplikacji i otwieranie plików. Fusion Drive można zamawiać w wariantach o różnej pojemności, maksymalnie 3 TB. A dla użytkowników, którzy nie uznają kompromisów, jest opcja pamięci masowej zrealizowanej w stu procentach w technologii flash, nawet 2,5 raza szybszej niż w poprzedniej generacji.

Akcesoria w zestawie:

- 27‑calowy iMac
- Apple Magic Keyboard
- Apple Magic Mouse 2
- Kabel zasilający
- Przewód ze złącza Lightning na USB

Częstotliwość szyny pamięci:1866 MHz
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Tak
Ekran dotykowy:Nie
Interfejs sieciowy:Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Interfejs sieciowy:Bluetooth
Interfejs sieciowy:1 x 10/100/1000 Mbit/s
Kamera internetowa:Tak
Kolor (wyliczeniowy):Srebrny
Liczba portów USB:4
Maks. wielkość pamięci:32 GB
Model:

iMac 27

Model karty graficznej:Radeon R9 M395
Napęd optyczny:Brak
Obudowa:All-In-One
Pojemność dysku (notki):2 TB
Porty USB:4 x USB 3.0 Type-A
Porty wideo:2 x Thunderbolt
Pozostałe informacje o procesorze:

Intel Core i5

Pozostałe parametry dysku:

Fusion Drive

Pozostałe parametry wyświetlacza:

Retina 5K

Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Słuchawki / Line-out)
Pozostałe porty we/wy:1 x RJ-45
Przekątna ekranu 2:27''
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR3
Rodzina procesora:Intel Core i5
Rozdzielczość:5120 x 2880
System operacyjny:OS X 10.11 El Capitan
Taktowanie procesora:3.3 GHz
Taktowanie procesora (Boost):3.9 GHz
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
W tym USB 3.0:4
Waga:9.54 kg
Wielkość pamięci VRAM:2 GB
Wymiary:

650 x 516 x 203 mm

Zainstalowana pamięć RAM:8 GB