Klawiatura mechaniczna Bloody B700 BLACK USB

UKA4TRGPB700000

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

278,00 zł brutto

Więcej informacji

Bloody B540 firmy A4TECH od pierwszego spojrzenia wyróżnia się agresywnym, przyciągającym oko wyglądem, idealnym dla zapalonych graczy.
A4Tech Bloody B540 wykonano tylko z najlepszej jakości materiałów, co odrazu daje się odczuć już przy pierwszym kontakcie. Mechaniczna klawiatura B540 posiada solidne, najwyższej jakości mechaniczne „czarne” przełączniki, dla wielu znane jako „Cherry MX BLACK”. Są to typowo gamingowe przyciski. Dają uczucie pełnej gładkości ruchu podczas pełnego wciśnięcia. Szczególne uznanie znajdą w nich osoby grające w gry RTS, gdzie potrzebne jest szybka reakcja. Jest to najcichszy typ klawiszy jaki znajdziemy wśród klawiatur mechanicznych. W tym wypadku są one najlepsze. Zastosowano również dobre podświetlone przyciski, które można w prosty sposób regulować w zakresie 3 poziomów jasności. Aby zapobiec przypadkowemu wciśnięciu innego przycisku niż zamierzamy producent zaopatrzył klawisze w delikatne ranty co przytrzyma trwale nasz palec na wybranym przycisku. Urządzenie posiada błyskawiczny czas reakcji wynoszący 1 milisekundę z możliwą szybką dezaktywacją do 18 milisekund. Jest prawie niesłyszalne dzięki możliwości wykorzystaniu przez użytkownika silikonowych podkładek redukujących hałas dołączonych do urządzenia.

Posiada funkcję Gamingową, dzięki której możemy dezaktywować przycisk Windows.

Funkcję AUTO-Shot zapewniającą automatyczne klikanie w przycisk. TURBO-Shot funkcja ciągłego klikania i przytrzymania przycisku.Posiada możliwość samodzielnego zaprogramowania dwóch wariantów klawiszy, które mają zostać podświetlone. A4Tech Bloody został zaopatrzony z bardzo przydatną i uniwersalną podpórkę pod nadgarstek oraz regulowane stopki zakończone antypoślizgową gumą. Przewód zasilania dostał wzmocnienie w postaci oplotu ze sznurkowego materiału w kolorach Bloody.

 • Interfejs: USB
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Połączenie: Przewodowe
 • Pozostałe parametry:

  - Długość przewodu: 1.8 m
  - Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 8, Windows 7, Windows Vista

 • Rodzaj klawiatury: Multimedialna
 • Zasilanie: USB 5V
 • Zestaw z myszką: Nie